O mnie

Inspiruje mnie chaos miasta i spokój natury

Fotograf reklamowy - Bart Andrzejewski
Bart Andrzejewski – fotograf reklamowy
Laureat konkursu See and Say dla młodych fotografów w 2019 roku.

Jestem fotografem z ponad 10 letnim doświadczeniem. Współpracuję zarówno z lokalnymi firmami jak i z Klientami korporacyjnymi.

Obecnie pracuję w Warszawie. W procesie twórczym, jako fotograf reklamowy, szukam często nowych rozwiązań, otwieram się na nieoczywiste skojarzenia, nowe pomysły, a czasem nawet przypadki.

Poprzez swoją pracę pragnę tworzyć rzeczy piękne, niemożliwe, nierealne, które wymagają refleksji, zastanowienia, a nawet zatrzymania myśli.

KONTAKT


Fotograf reklamowy

Zdjęcia, które niosą ze sobą wartość wizualną i emocjonalną.

Jako fotograf reklamowy staram się zatrzymać czas w momentach wartych uwagi. Tworzę nieoczywiste kadry oraz dobieram oświetlenie, które buduje niezapomnianą atmosferę i przenosi odbiorcę do innego świata. To właśnie do światła przywiązuję największą wagę podczas swojej pracy.

Każdą sesją staram się opowiedzieć jakąś historię. Tę świadomość kompozycji, oświetlenia, perspektywy i oddawania emocji zdobyłem na zajęciach z rysunku oraz przez lata pracy. Każdemu projektowi poświęcam mnóstwo uwagi i czasu, tak żeby nie można było przejść obok niego obojętnie.


Studio fotograficzne

Dysponuję własnym studio fotograficznym i sprzętem, a Ty możesz towarzyszyć mi podczas sesji zdjęciowych. Moje studio znajduje się pomiędzy Warszawą a Lotniskiem Modlin.

W swoim studiu operujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Aparat, którego używam to Sony z serii R (48,5 mpx). Na oświetlenie składają się lampy Profoto, natomiast pozostałe wyposażenie to przede wszystkich sprzęt Manfrotto. 

nenpo

agnesbis

PUN

BOSKA

AZS i OMDO

Współpraca

Zacznijmy współpracę już dziś.

[email protected]

Referencje Klientów

Niezwykłe kompetencje, ogrom zapału i nieszablonowe myślenie – rzadko spotykane dzisiaj, a tak bardzo cenne! On wszystko to ma!

CEO nenpo